Při nákupu nad 1000 Kč  DOPRAVA ZDARMA 

Krystalové svíčky

Svíčky Dória

krystalová svíčka pohled shora s křišťálem a ametystem

Proč si vybrat naše svíčky?

Naše svíčky jsou unikátní tím, že jsou nejen krásné, ale souhra jejich barev, esencí a účinků vložených krystalů Vás může také podpořit na cestě do Vašeho nitra. Jsou vhodným doplňkem pro meditace a dokáží vytvořit ve Vašem obydlí posvátnou a laskavou atmosféru.

Do našich ručně vyráběných svíček používáme sójový vosk. Ten je vyroben ze sójových bobů a neobsahuje žádné toxické, ani ropné látky. Jedná se o čistě přírodní a biologicky odbouratelný vosk. Naše sójové svíčky při hoření nevylučují žádné škodliviny oproti parafinovým svíčkám. Doba hoření svíčky je až o 50% delší než u běžných parafinových svíček. Do svíček přidáváme přírodní vonné esence, ručně sbírané sušené bylinky a květy. Klenotem svíček jsou vložené krystaly, které rozzáří svíčky svou jedinečnou energií. Místo vlněného knotu používáme dřevěný knot vydávající při hoření příjemný praskající zvuk.

Záleží nám na přírodě, a tak naše svíčky balíme ekologicky. 

Krystaly a jejich význam

Krystaly jsou již po staletí využívány jako pomocníci při léčebných praktikách, pomáhají zharmonizovat fyzické tělo, mysl a ducha. To, že kameny vyzařují energii a vibrace, je dnes již vědecky prokázané. Krystaly působí jako silné energetické zářiče, každý kámen má svou unikátní energii a působení. Pro jejich magické účinky byly a stále jsou používány a nošeny jako talismany a amulety.  Nechte se jimi také okouzlit…

Krystaly, minerály a kameny na výrobu svíček Dória

Ráda bych doporučila svíčky od Míši. Nejenže krásně a velice jemně voní, ale jsou naprosto kouzelné! Já mám doma svíčku Pravda a dělá mi radost vždy, když se chci ztišit a být v sobě. Hezky hoří a navodí příjemnou a relaxační atmosféru. Mám ráda přírodní produkty a svíčky Dória jsou vyráběny ze sójového vosku. To je další super zpráva. Ten totiž nezatěžuje naše zdraví, ani přírodu. Děkuji ještě jednou Míši za to, že svou práci dělá s láskou a respektem k přírodě.

Monika M.

Objednala jsem si tuto svíčku (a ještě další tři z nabídky) jako vánoční dárky pro svou rodinu. Milujeme vůně, milujeme dary naší krásné země – krystaly, kameny, vše, co příroda může dát a dává. Ještě nikdy jsem neviděla spojení svíček s drahými kameny. Neodolala jsem a svíčky objednala. Všechny svíčky jsou dokonalé. Přesně takové, jaké jsou vyobrazeny na fotografiích. Uchvátilo mne spojení jemných vůní, krásných kamenů i sušených květů. Všechny svíčky byly velmi vkusně zabaleny a dozdobeny suchými květy, v krabici s přiloženými návody k “obsluze”. Děkuji

Milena Z.

Svíčka Máří Magdaléna která je spojena s tepem Matky, našeho těla i s naším rodem a biologickou matkou je přesně taková, jak píše Míša. Esence růže společně s okvětními lístky umí zavést k sobě domů, do vlastního nitra. Spolu s tím je součástí krásný granát, který je zaměřen na ženství a uzemnění, což velmi oceňuji. Svíčka je zároveň v nádherném obalu, navíc jako další výhodu vnímám i to, že vydrží dlouho hořet a nebude ubývat tak rychle.
Děkuji za nádhernou svíčku i za to, jak precizně přišla zabalena.

Michaela K.

Sleva 10%na první nákup!

Přihlašte se k odběru a získejte slevu!

Děkujeme. Odběr nyní potvrďte ve své emailové schránce a poté Vám přijde kupón.

1