Při nákupu nad 1000 Kč  DOPRAVA ZDARMA 

BLACK FRIDAY SLEVA 25%

Záleží nám na přírodě, na Matce Zemi, jsme přece také její součástí a navzájem se ovlivňujeme…A tak jsme se rozhodli, že naše svíčky budou nejenom krásné, ale součástí naší filosofie je i jejich ekologická výroba.

První volbou byl sójový vosk, ze kterého svíčky vyrábíme. Je netoxický, déle a krásně hoř a je také ve vodě rozpustný. Pří hoření svíčky se z vosku neuvolňují žádné toxické a karcinogenní látky, a je proto k našemu tělu i k přírodě šetrný.

Pro ovonění svíček používáme pouze přírodní esenciální oleje, jejich vůně není pronikavá, je spíše jemná a čistá. Málokdo ví, jakou neplechu v těle dokáží udělat zplodiny z klasických parafínových svíček a často používaných syntetických přísad včetně parfémů do svíček.

Skleničky barvíme tak, aby se daly i nadále používat. Vybrat netoxické barvy, které na skleničce drží, byla fuška, ale povedlo se! Jedná se o v troubě vypalované barvy, které (když skleničku budete umývat ručně) vydrží vážně dlouho.

Kameny ve svíčkách mají svůj význam, jsou vždy důležité pro konkrétní poselství, které svíčka nese, a jsou tak jejich nedílnou součástí. Ty Matka Země poskytuje sama od sebe, abychom se také my jako lidé mohli posouvat směrem k Celistvosti a Lásce. My jí za to velmi děkujeme!

Poslední a nedílnou součástí našeho tvoření je balení svíček. Balíme je ekologicky do speciálního papírového obalu, který funguje jako bublinková fólie, svíčky při přepravě ochrání a navíc vypadá tak dobře! Zabalené svíčky převážeme jutovým provázkem a pošleme je za Vámi v krabici vyložené dřevěnou slámou. Kartonová krabice je přelepena papírovou páskou s lepidlem na bázi přírodního kaučuku. Pokud v krabici najdete plastové výplně, znamená to, že jsme je použili z nám došlých balíků a zrecyklovali je.

A tak to děláme… S láskou, úctou k přírodě a s důvěrou, že Vám Svíčky Dória udělají radost.

Sleva 10%na první nákup!

Přihlašte se k odběru a získejte slevu!

Děkujeme. Odběr nyní potvrďte ve své emailové schránce a poté Vám přijde kupón.

0